Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Informacja CIZ

Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych Centrum Informacji Zawodowej w Częstochowie zapraszają Uczniów klas VIII  wraz z Rodzicami do bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi:

Dlaczego warto?

Wiemy, że wybór szkoły ponadpodstawowej to nie jest prosta decyzja – wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, pomożemy przejść przez ten etap.

W przyjaznej atmosferze wspólnie zastanowimy się, jaka szkoła będzie najlepszym wyborem

Obecnie mamy do czynienia ze zwiększonym naborem uczniów do szkół (tzw. „podwójny rocznik”), co znacząco wpływa zarówno na progi punktowe jak i konkurencję wśród samych uczniów – analiza przez specjalistę oferty edukacyjnej oraz zestawienie jej z wynikami ucznia pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru

Pomożemy w:

- określeniu predyspozycji zawodowych (np. temperamentu, osobowości, zainteresowań)

- wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej

- zdobyciu szczegółowych informacji o zasadach rekrutacji do szkół

- wyjaśnieniu specyfiki pracy w konkretnych zawodach

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Poradnią.

Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Częstochowie

REJON PÓŁNOC