Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Targi Edukacyjne

Informujemy, że Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy, Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Centrum Informacji Zawodowej przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 21 organizuje trzecią turę Targów Edukacyjnych (Środowiskowy Punkt Informacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych).
W dniu 30.03.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego przy ulicy Sabinowskiej 7 (dzielnica Stradom) w godzinach 16.30 – 18.30 na terenie Hali Sportowej (wejście od strony KLUBU) zlokalizowanej przy szkole odbędzie się trzecia tura Targów.
Do udziału w przedsięwzięciu zgłosiły się wszystkie licea, technika oraz szkoły branżowe z terenu Miasta Częstochowy. Podczas targów będzie również prezentowana oferta dla uczniów
z niepełnosprawnościami, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną ze względu na: autyzm, Zespół Aspergera, słabowidzenie, słabosłyszenie, niepełnosprawność ruchową, niepełnosprawność intelektualną w różnym stopniu oraz niepełnosprawności sprzężone.
W skład zespołu szkół wchodzą:
• Technikum Specjalne nr 13 – dla młodzieży w normie intelektualnej z Zespołem Aspergera, autyzmem, słabosłyszącej oraz z niepełnosprawnością ruchową
• Branżowa Szkoła I Stopnia nr 11 - dla młodzieży w normie intelektualnej z Zespołem Aspergera, autyzmem, słabosłyszącej oraz z niepełnosprawnością ruchową
• Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia – dla młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi
• Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1 - dla młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Informujemy, że dla odwiedzających udostępniony będzie dodatkowy parking przy Szkole Podstawowej nr 16 przy ulicy Ułańskiej 5/7.